بسمی التعالی

جناب آقای میرحسین موسوی سلام علیکم

نمی گویم احتراما سلام علیکم ، چون شما جزچیز گفتن چیزی سرتان نمی شود که احترام سرتان شود .

می خواستم چندکلمه ای با شما صحبت کنم البته نه از آن کلمه هایی که  شما در "کلمه " برکلامتان جاری شد .

جناب آقای موسوی آخر این چه دردی است که به جان شما افتاده و با  ویروس آن می خواهید دیگران را نیز تا قعر جهنم به پیش ببرید .

تمام شرف و شرافت این ملت را که باخون دل های بیشمار امام عزیزوگرانقدرمان حضرت روح الله خمینی وخون هزاران شهیدوجانباز وجان بر کف جوان به دست آوردیم با حماقت های بنی صدر مآبانه و وافکار هیتلری شما زیر سوال می رود . این ملت شرف واستقلال و آبروی خود را راحت به دست نیاورده که شما با بیانیه ها وکلمات احمقانه خود در کلمه و غیر کلمه ان را به بازی بگیرید .

مثلا ناسلامتی ، بلا به دور ، شما در انتخابات ریاست جمهوری کاندید شده بودید ، این چه مرام ورفتاری است که از خود نشان می دهید . هر کاندیدای عاقل وبا شعوری می فهمد که بعد از انتخابات دو حالت ، تنها وتنها دو حالت برایش اتفاق می افتد . یا رای میاورد و می شود خادم و خدمت گذار مردم  ویا رای نمی اورد وباید سر تعظیم فرو آورد در برابر رای مردم ولی شما با عقده های مغرورانه هیتلری ، بعد از انتخابات و حتی قبل از اتمام شمارش آراء خود را پیروز میدان معرفی کردید و بعد از اینکه نام سبز سیاه فام شما  از صندوق   

بیرون نیامد اعلام کردید که به خیابان ها بریزید وآتش فتنه وشب پرستی به پا کنید. شما به شعورسیاسی ورای ملت توهین نمودید .

آقای موسوی مگر با لشکر کشی های هیتلری در خیابان می شود اعتقاد و افکار مردم این سرزمین را تغییر داد؟ اگر اینگونه بود که این ملت باید در همان دوران سیاه مغولان از پای در می آمد. در رگهای این ملت آزادگی و شرف و شعور موج می زند . انسانهای بی شعوری چون شما که نمی توانند رگ این ملت را بزنند ؛ دشمنان قسم خورده خبیث و منزوی این ملت از غرور احمقانه هیتلری شما سوء استفاده نمودند . و آنان  که سالهای سال از حقد و کینه این ملت دندان روی دندان می گزیدند وعقده های چندین ساله خود را که در دلهای بی درد وسیاهشان پنهان کرده بودند به کف خیابان ها ریختند وخون وآتش وفتنه برپاکردند وشما آنان را مردم نام نهادید . آنان مردم این سرزمین نبودند آنان حتی شبیه این مردم هم نبودند .آنان از سرزمین سرد ماهواره های منجمد فتنه به خیابان هاریخته بودند، مرفهینی بودند که از بیدردی حوصله شان سر رفته بود ودنبال مکانی برای ارضای هیجانات شیطانی شان بوند .

مردم این سرزمین همان مردم همیشه در صحنه ،همان مردم حاضردرانتخابات، همان ولایتمدارانی هستند که در 9دی افتخار آفریدند ،پلاک شهدا برگردن انداخته بودندوکفن پوشان سرود ولایت خواندند نه نوحه ی حکمیت . مردم ایران همان عاشقان حزب علی ومنتظران سبز علوی هستند .

جناب آقای موسوی شما که باید پای پیمان خود با امام می ایستادید پشت به آفتاب ولایت کردید وباعث شدید کوردلان خبیث وگستاخ تمثال امام را پاره کنند ، شما که می دانستید- تمام دنیا میداند –ایرانی در عاشورا متولد می شود ودر عاشورا می میرد ولی شما باعث شدید فتنه گران شب پرست یک چشم یزیدی به کارزار بیایند ودر روز عاشورای حسینی سوت وکف بزنند وهلهله کنند. چگونه در فردای قیامت در برابر حسین فاطمه سربلند خواهی کرد .   

باز هم هزار شرف به بی شرفی بنی صدر .آقای موسوی حماقت هم حدی دارد خباثت هم حدودی دارد .تواز حدوحدود همه چیز خارج شدی .شده ای سخنگوی BBC وvoa، شده ای عروسک خیمه شب بازی کاخ سفید آتش پرست ویک چشم های آل صهیون .

اشتباه به عرضتان رسانده اند جناب مهندس چیز.اینجا هنوز همان ایران 30سال قبل است.اینجامردم جانشان رادرکف دستشان گرفته اند تااز حریم ولایت دفاع کنند آن وقت تواوباماپرست از فوکویاما برایمان می خوانی . فکرکرده ای مملکت آنقدر بی صاحب شده است که هیتلر ها هم بیایند ودر خانه طلحه وزبیر به دور خود تار عنکبوت ببندندوهوای تاج وکاخ به سرشان بزند .

آقای موسوی شما سرتان رامثل کبک زیر دودکش های سیاه دجال پنهان کرده اید وتصور می کنید این ملت اهالی کوفه هستند که ذولفقاروذولجناح را رهاکنند وسراغ تسامح وتساهل ابوموسی اشعری ها  بروند.

شما در کلمه وغیرکلمه یک سوپرمارکت سبزسیاه نگون زده اید وهمه چیزرابه مزایده گذاشته اید .حقیقت رابامصلحت ،شهادت رابااسارت ،آزادگی سرخ را با آزادی سیاه ، صداقت وقانون مداری رابانفاق وفتنه ، ولایت مداری را با دیکتاتوری ونوای نینوارا با نای رجوی ها عوض میکنید . چه بد معامله ای را شروع کرده اید آقای موسوی .قطعا شما در این مزایده به همان سرانجام هیتلروبنی صدر دچار خواهیدشد.

این ملت هرگز حتی کفش های پینه بسته علی را باتمام کاخ سیاه اوباما عوض نخواهدکرد .هنوز خون شهدادررگ های این ملت می جوشد. این ملت هرگز صدای خمینی را باکانال های سکسی دجال عوض نخواهدکرد .این ملت اقلیم اسلام وانقلاب را به گلیم سبز اموی نخواهد فروخت .

آقای موسوی وتمام سران فتنه بدانید اینجاکوفه نیست ، اینجا ایران است ، صدای خمینی ، شبکه ولایت پذیری خامنه ای ، به وقت ظهور .

واما در آخر صحبتی نیز با مسئولان نظام دارم .بدانید وآگاه باشید سران فتنه وآشوب با مکتب حسینی آبش به یک جونمی رود یزید هم اگر می خواست از جرگه ی ظالمان ومنافقان خارج شود باید قبل از عاشورا اقدام می نمود .حال که سران فتنه خون ریختند وآتش افروختند ، حق را پایمال وحقیقت را کوبیدند ، مجال پشیمانی وندامت ندارند .ملت ومردم ایران مصرانه از شما می خواهند تا آنان را به کیفر اعمال سیاهشان برسانید ودم از تسامح واشتی ملی و... واین چرندیات که جام زهر را یاد آور می شود برزبان مرانید .

مگذارید تاریخ تکرار شود زیرا که ملت عاشورائی ایران عاشق کربلاست ، اگر لازم باشد عاشورا را تکرار خواهد کرد .

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 بهمن 1388    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(تحلیلی)،     |
نظرات()