پاریس – رضا پهلوی ، فرزند شاه مخلوع در مصاحبه با شماره اخیر هفته نامه فرانسوی پاری ماچ ، در پاسخ به این سوال که آیا "موسوی" می تواند رهبر اپوزیسیون باشد و آیا شما با او در تماس هستید؟ اظهار داشت:به طور مستقیم با میرحسین موسوی در تماس نیستم، اما با اطرافیان او در تماس هستم

رضا پهلوی در ادامه افزود:میرحسین موسوی به شدت جسور ظاهر شد و می تواند انتقال رژیم را مدیریت کند.
فرزند شاه مخلوع در پاسخ به این سوال پاری ماچ که "کشورهای غربی چه کاری می توانند برای براندازی جمهوری اسلامی انجام دهند؟ " اظهار داشت: ما به آن ها نیاز داریم. اگر دنیای آزاد به کمک ما نشتابد امری غیر مسئولانه انجام داده است. کشورهای غربی روی مساله هسته ای متمرکز شده اند اما برای ما ایرانی ها این مساله، ثانوی است. ورای اظهارات و بیان نیات موجود، جامعه بین المللی باید رفتاری بسیار فعال تر را در پیش گیرد. این در حالی است که ایرانی ها احساس می کنند که دنیا بیشتر به صورتی نمادین و بدون در برداشتن نتیجه ای ملموس عمل می کند.
رضا پهلوی در پاسخ به این سوال که " آیا شما با دولت امریکا نیز در ارتباط هستید؟ " گفت:بلی علاوه بر آنکه با دولت امریکا مرتبط هستم ، با اعضای کنگره امریکا نیز به طور ویژه ارتباط دارم و می دانم که صبر دولت و کنگره امریکا نیز در قبال جمهوری اسلامی به سر آمده است.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 بهمن 1388    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(خبری)،     |
نظرات()