آیا امروز قدس و غزه و لبنان دیگر جزئی از بلاد اسلام عزیز نیستند كه شعار هوادارنشان "نه غزه نه لبنان " شده است یا اینكه اسرائیل دیگر غده سرطانی و شیطانی منطقه نیست و استحاله شده و یا آقایان از درون استحاله شده‌اند؟
به گزارش "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، جابر علی‌محمدی نافچی نویسنده وبلاگ "شهدا "، مطلبی را با عنوان "حزب اللهی بمانیم " در وبلاگ شخصی خود منتشر كرده است.
بر اساس این گزارش در این مطلب آمده است:
امروز و در عصر نانو تكنولوژی و ارتباطات و نیز هجمه‌های بسیار فرهنگی و ظهور گروه‌های گسترده انحرافی و فعالیت گروههایی كثیف و منحوس به نام شیطان پرستی كه علنی به ترویج پیروی از شیطان و اعمال شیطانی می پردازند و نیز جنگ رسانه ای و رایانه ای در عرصه های مختلف و تولید نرم افزارهای گوناگون و بازیهای رایانه ای و تولیدات ماهواره ای؛ انسان رسما و واضح شاهد دو جریان عمده موجود است:
اول راه خدا و انسان خداجو(حزب الله)
و دوم راه شیطان و انسان پیرو شیطان (حزب شیطان)
در برابر این همه ظواهر و مخلوط شدن حق و باطل تنها كور سوی امیدی برای مومنان حقیقی باقی می ماند و آن هم در پیروی از كسانی است كه مكتب آل الله را تبلغ می‌كنند.
امروز و در سی یكمین سال تولد تنها مكتب آزادیخواه اسلامی شیعی در جهان و از هم گسسته شدن محاسبات غلط استكباری از قدرت آگاهی ملتها تنها راه نجات راهی است كه ما را به سوی مكتب اسلام می برد و از ارزش‌های والای هزاران شهید به خون خفته دفاع می‌كند نه راهی كه ما را به سوی بی بندباری ها و آزادی های افسار گسیخته و لذایذ جنسی و مكتب شهوترانی و اومانیسم و نیز در یك كلام آلام شیطانی رهنمون سازد.
منافع اسلام و ملت ستمدیده ما و امت اسلامی هیچ گاه با مطامع امپریالیسم و غرب و استكبار عاشق استعمار پیوند نخواهد خورد همانطور كه شاید در برهه ای از زمان چون شرایط كنونی جامعه ما حق با باطل مخلوط شود و قدرت تشخیص بسیار سخت شود اما به هیچ منوال پیوند نمی خورد چون حق و باطل دو نقطه مقابل هم هستند همانگونه كه هابیلیان و قابلیان از ابتدای تاریخ بشریت مقابل هم صف آرایی كرده اند و حزب الله مقابل حزب الشیطان.
آمریكا هیچ گاه غمخوار و دوستدار مسلمانان و یا هر ملت آزاد اندیش آزاده ای نخواهد بود چه برسد به آنكه دلسوز ایران و ایرانی شود كه نماد و سنبل و گل سرسبدش امام خمینی ره است و دلیرمردانی چون شهدا مردانش.
چرا به دامن استكبار پناه ببریم كه ملت‌ها را و ذخایر عظیمشان را یك جا می‌بلعد و پامال مطامع نا مشروع خود می‌كند.
كاش مدعیان پیروی از خط امام لحظه ای از حركت باز می‌ایستادند و به این نكته خوب می‌اندیشیدند كه چه شده است كه منافعشان با استكبار در حال پیوند خوردن است آیا آمریكا فرقی كرده انگلیس اسلامی شده و یا برعكس آنها...
آیا امروز قدس و غزه و لبنان دیگر جزئی از بلاد اسلام عزیز نیستند كه شعار هوادارنشان نه غزه نه لبنان شده است یا اینكه اسرائیل دیگر غده سرطانی و شیطانی منطقه نیست و استحاله شده و یا آقایان از درون استحاله شده اند پس چه شد آنهمه شور و نشاط انقلابیتان؟
انقلاب را با بی.بی.سی و رادیو فردا و ... كاری نبود آیا می‌شود حق بود و حق را از حنجره باطل فریاد كشید ؟؟!!!!
لحظه‌ای به خود بیاییم و از خدا بخواهیم كمتر از آنی ما را به خود وا ننهد و الا روز قیامت در محضر امام شهدا و هزاران شهید به خاك و خون غلتیده در راه استیلای حقوق ملت و برافراشته شدن پرچم اسلام ناب محمدی چه داریم كه بگوییم.
خدایا ما را در راه رضای خود قرار ده و ثبات ما را در این راه مقرر فرما.

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 اسفند 1388    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(تحلیلی)،     |
نظرات()