مهندس سعید قاسمی با ابزاز تاسف از كسانی كه خود را منسوب به حضرت امام (ره) می‌دانند ولی در جهت نشر و گسترش آثار ایشان بی تفاوت هستند، گفت: به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید.

به گزارششبكه خبر دانشجو، مهندس سعید قاسمی در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه امیركبیر كه با موضوع «تبیین نقش دانشجویان در جنگ نرم و راهكارهای مقابله با جریان‌سازی‌ها و توطئه ‌افكنی‌های دشمن» سخنرانی می كرد، خطاب به سید حسین خمینی، اظهار داشت: شما به عنوان فردی كه منسوب به حضرت امام (ره) هستید، چرا یك بار سعی نكردید، تفكرات حضرت امام (ره) را در جامعه پیاده كنید و زمانی هم كه مستندی از اندیشه و تفكرات امام(ره) پخش می شود، بی آنكه آن را دیده باشید، بیانیه می دهید كه شنیده‌ام مستندی پخش می شود كه چهره امام(ره) را مخدوش نشان می دهد.

وی با ابراز تاسف از كسانی كه خود را منسوب به حضرت امام(ره) می دانند، گفت: امروز به جای اینكه بدنبال نشر و گسترش آثار و تفكرات حضرت امام (ره) باشند، به دنبال بسط و گسترش حرم حضرت امام (ره) هستند.

قاسمی ادامه داد: رسانه ها نیز بجای آنكه خمینی بزرگ را به مردم و بویژه جوان و نوجوان امروز معرفی كنند، به دنبال مطرح كردن خمینی كوچك هستند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 13 اسفند 1388    | توسط: بصیر    |    |
نظرات()