عبدالله كعبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: با وجود اینكه یك نماینده اصلاح‌طلب هستم و قطعاً باید از عملكرد دوران اصلاحات دفاع كنم، اما اعتراف می‌كنم هماهنگی و فعالیت‌های چشمگیر امروز دولتمردان در شهرستان آبادان قابل قیاس با آن دوران نیست.
وی افزود: در حال حاضر صمیمیت و هماهنگی موجود در دستگاه‌های مختلف اجرایی در آبادان بسیار مطلوب بوده و این وضعیت رضایتمندی مردم را به دنبال داشته است.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی نامهری‌ها با مجموعه فرمانداری این شهر خاطرنشان كرد: نباید به دلیل مسائل شخصی همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در شهرستان آبادان را نادیده گرفت.
كعبی افزود: همه فارغ از جناح‌بندی‌ها و نگرش سیاسی باید به عمران و آبادانی كشور همت كنند، زیرا نیاز مبرم امروز كشور تلاش مضاعف در سایه اتحاد و همدلی است.
عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: در دور اول و دوم سفر هیئت دولت به استان خوزستان مصوبات خوبی برای آبادانی آبادان و اروندكنار تصویب شد كه برخی از آنها اجرایی و برخی دیگر نیز در حال پیگیری است كه در صورت به سرانجام رسیدن همه این مصوبات شاهد تحول جدی در سطح شهر آبادان خواهیم بود.
كعبی در ادامه با اشاره به وضعیت عمران آبادان گفت: در حال حاضر یكی از دغدغه مردم بحث تامین آب و برق است كه خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی وزارت نیرو شاهد نهایی شدن بحث انتقال آب كرخه به شهرهای آبادان و خرمشهر هستیم.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: با رایزنی‌های صورت گرفته سازمان آب و برق خوزستان قول پایدار كردن شبكه برق شهرستان آبادان را داد و امیدواریم تابستان امسال مردم با مشكل جدی در زمینه قطعی و كمبود برق مواجه نشوند.
وی افزود: در حال حاضر همه مدیران برای رفع مشكلات و كمبودهای موجود اتفاق نظر دارند و با همدلی در حال پیگیری مسائل هستند، از این رو امیدواریم همه كمك كنند تا زمینه تحقق برنامه‌های دولت را فراهم شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 خرداد 1389    | توسط: بصیر    |    |
نظرات()