نتایج انتخابات با شکوه دهمین دوره ریاست جمهوری ایران اسلامی از دید دیگر

1- دکتر محمود احمدی نژاد: لطف خدا+ حمایت و خواست مردم و علی رغم کارشکنی مافیا=25میلیون

 2- میرحسین موسوی: رای مردمی+ حمایتهای بی دریغ چند برادر و یک خواهر+ شکست خوردگان 3تیر+منابع لایزال مالی+ محرومین از رانتهای سیاسی و مالی حال حاضر+ شیفتگان قدرت و ثروت+ شبکه های ماهواره ای و غربی+ حمایت سرویسهای غربی اطلاعاتی+ فعالیت تبلیغتی همه جور گروه و مسلک نوظهور از بهاییت تا..= 12میلیون

  3-  محسن رضایی: حمایت پنهان+ از بین رفتن آبرو و حیثیت+ فهم بسیار پایین سیاسی+ حمایت راندگان از درگاه دولت نهم+ بی تفاوتی ملت=500هزار تا. البته الازم به ذکر است که بود یا نبود ایشان در انتخابات هیچ تاثیری نگذاشت و نخواهد داشت  و ادعای تقلب ایشان تنها جهت تسکین عصبانیت شدیدشان از ضایع شدن در فضای سیاسی کشور بود. ایشان معروف به سردار یک درصدی می باشد.

 4-  آراء باطله: بی عدالتی صدا و سیما در عدم وقت دادن به کاندید این ستاد در برگزاری مناظره تلویزیونی+ عدم تبلیغات سنگین در انتخابات به طوریکه نامزد لایق این ستاد یعنی خرزوخان عملا هیچ تبلیغی نکرد+ عدم مناظره با رقبای خود به خصوص موسوی و کروبی که در اینصورت احتمال افزایش آرائ ایشان وجود داشت+ عدم آشنایی مردم با برنامه های ایشان و حتی ندیدن تصویرایشان در رسانه ها+ نداشتن تریبون و رسانه جهت ارتباط با مردم= 400هزار رای که این کاندید خطر جدی برای محسن رضایی به حساب می آید.

  5-  شیخ مهدی کروبی: عجایب انتخابات ایران+ نفر پنجم بین 4 نفر+ 300میلیون شهرام جزایری+ حمایتهای بی دریغ تنها روشنفکران ایران و جهان یعنی سروش و مهاجرانی+ حمایت بی دریغ فعالین اجتماعی+ از بین رفتن آبرو و سوتیهای مناظره ای ایشان+ سرکار گذاشته شدن از سوی معاون اول یعنی کرباسچی+ تهدید جدی سلامتی+ خسته کردن الکی خود در داد و قالهای الکی و...= 300 هزار رای. لازم به ذکر است که کارشناسان سیاسی اعتقاد دارند ایشان الکی خودشو خسته کرد و تنها نشاط سیاسی را به بدنه جامعه تزریق کرد. ایشان زمینه نشاط و شادی فعالین ستادها را در آخر شبهای بعد از تبلیغت فراهم کرد تا خستگی کار از تنشان بیرون رود. همچنین ایشان هیچ نقشی بر درصد حضور باشکوه ملت نداشت. ایشان به شیخ نیم درصدی معروف می باشند.

اخبار جدید جرص ( جنبش راه صدام):

مهدی کروبی مقام عالیرتبه و عضو اتاق فکر!! این گروه طی بیانیه ای اعتراض شدید خود را به اقدامات غیر قانونی و غیر انسانی سازمان انتقال خون انجام داد. وی ضمن نامه نگاری به سازمان انتقال خون اعلام کرد: متاسفانه این سازمان خون مردم را در شیشه می کند و سوال ما این است که چرا خون مردم را در شیشه می کنید؟. آیا این مصداق کامل شکنجه نیست. همچنین موسوی بعد از انجام آزمایش گروه خون خود که او منفی بود اعلام کرد: در اعلام نتیجه گروه خون من تقلب شده و با دستکاری دستگاههای اعلام گروه خون سعی دارند مردم را منحرف کنند. وی اعلام کرد: نتیجه گروه خون من کاملا مهندسی شده بوده و تقاضای انجام آزمایش مجدد دارم.

مهدی کروبی اعلام کرد: آتشفشان جدید ایسلند حاصل فعالیتهای پنهانی هسته ای رژیم غاصب ایران است و به همین خاطر قصد پیاده روی به سمت ایسلند دارم تا اعتراض خود را به گوش مسئولان ایسلند برسانم. موسوی نیز اعلام کرد: در بقایای خاکسترهای ایسلند شاهد تکه هایی از تعرفه رای بودم و همین دلیل تقلب می باشد!!!. خاتمی نیز اعلام کرد: اتشفشان ایسلند نمونه کاملی از خشونتهای سازماندهی شده خدا بر علیه اصلاحات است و خدا بداند به هیچ وجه حریف ما نمی شود زیرا ما معتقدیم که علیه خدا نیز می شود تظاهرات کرد.

زهرا رهنورد طی بیانیه ای نسبت به تضییع حقوق زنان در ایران اشاره و اعتراض کرد. وی در این بیانیه که با خودکار آبی نوشت هشده بود اعلام کرد: متاسفانه مدتیست که در دولت احمدی نژاد شاهد به کار گیری زنان شریف ایران در مشاغل پستی همچون کار طاقت فرسا و بدون استراحت در آسانسورها به عنوان اعلام کننده طبقات می باشیم. وی همچنین از اینکه زنان را مجبور می کنند ۲۴ساعته در گوشیهای موبایل اعلام کنند که مشترک مورد نظر در دسترس نیست یا ... اعلام انزجار کرد و خواستار پرداخت حق و حقوق کامل آنها شد. مهدی کروبی نیز اعلام کرد: چند تن از زنان معترض جنبش سبز در آسانسورهای ایران زندانی هستند و نظام غاصب قصد دارد این زنان را برای همیشه نگه دارد. وی خواستار آزادی کلیه زنان در بند آسانسور و شبکه مخابرات و تلفن همراه شد. در این صورت گوشی موبایل خود را می فروشد و دیگر سوار آسانسور نمی شود.

منبع: http://patriot2.blogfa.com

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 خرداد 1389    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(تحلیلی)،     |
نظرات()