در مورد اظهارات آیت الله جنتی بنده و شما نه میتوانیم با قطعیت این اظهارات رو رد کنیم ونه میتواتیم با قطعیت تایید کنیم

به نظر بنده دیر یا زود شاید همین روزها سران فتنه باید در دادگاه حضور یابند ودر مورد اتهاماتی که بدون هیچ سند و مدرکی به نظام وارد کردند جواب بدهند که قطعا این مساله هم در آن دادگاه ذکر خواهد شد به علاوه اگر آقای کروبی راست میگوید(همانطور که خودش وعده داده)از آقای جنتی شکایت کند که امیدوارم هرچه زودتراین کار را انجام دهد تا تکلیف اتهاماتی که آقای کروبی به نظام وارد کرده اندهر چه زودتر معلوم شود هر چند بعید میدانم به علت پرونده ی سنگینی که سران فتنه در دستگاه قضا دارند این کار را عملی شود

اما بنده گزاره هایی رو مطرح میکنم که احتمال تایید سخنان آیت الله جنتی را بیشتر میکند:

رفتار و اعمال و بیانیه های نسنجیده ی سران فتنه بعد از انتخابات وکاشتن بذر تردید در دل هوادارانشان با ادعای تقلب گسترده و عدم ارایه ی حتی یک سند دال بر این ادعای بزرگ عامل اصلی به وجود آورنده ی حوادث و اغتشاشات بعد از انتخابات بود که اگر این مساله رو قبول ندارید کافیست از خودتان بپرسی که اگر موسوی روز شنبه 23خردادآن بیانیه ی تحریک انگیز و بدون مدرک راصادر نمیکرد ودر آن از تقلب گسترده بدون هیچ مدرکی نام نمی برد و به جای این اظهارات بدون سند (مثل دکتر عبدالله نامزد رقیب حامد کرزای که اون هم به نتایج انتخابات ریاست جمهور ی افغانستان معترض بود ) هواداران خودش را دعوت به آرامش میکرد و به آنها وعده میداد که از طرق قانونی مطالبات و اعتراضش را پیگیری میکند آیا بازهم این حوادث و اغتشاشات به وجود می آمد؟

آیا باز هم مسعود رجوی جرات پیدا میکرد که نامه ی تشکر به موسوی بنویسد؟

آیا بازهم فضا اونقدر به هم ریخته میشد که مریم رجوی رسما اعلام کن که نیروهای مجاهدین خلق را به ایران فرستادیم؟

آیا بازهم اوباما در یکی از سخنرانی هایش که اسم میرحسین موسوی را به زبان میاورد و رسما میگوید ما "حمایت خود را از او اعلام میداریم" این کار را میکرد؟

آیا بازهم کنگره ی آمریکا فضا رو آنقدر مساعد میدید که بودجه ی 75 میلیون دلاری برای حمایت از اصلاحات به تصویب برساند؟

آیا بازهم هیات 9 نفره ی بهاییت که در اسراییل ساکن اند در حمایت از موسوی و کروبی بیانیه صادر میکرد؟

تا حالا از خودتان پرسیده اید که چرا شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب و امثال نوری زاد و سازگارا و احمد باطبی و. . . در انتخابات های گذشته همیشه از مردم میخواستند که انتخابات رو تحریم کنند اما در این انتخابات همگی بسیج شدند و از مردم رسما و با آوردن اسم موسوی از مردم میخواستند که به او رای دهند؟ چه کسی یا چه جریانی این چنین اونا رو امیدوار کرده بود؟

گری سیک تا چند وقت قبل مشاور عالی امنیت ملی آمریکا بود .. چند روز قبل از انتخابات به ایران میاید وبا چند تن از سران حزب مشارکت دیدار میکند بعد از بازگشتش به آمریکا در یک برنامه ای از او میپرسند که جریان های سیاسی ایران رو چگونه دیدی؟

گری سیک اینگونه جواب میدهد" عزمی که من در جریان اصلاحات برای تغییر نظام حکومتی ایران دیده ام بی سابقه بوده است"

این چه عزمیست که مشاور امنیت ملی آمریکا از اون سخن میگه؟

حالا ممکن است بگویید خوب این دشمنان قسم خورده ی اسلام و امام و انقلاب به دنبال منافع خودشان هستند به همین دلیل است که از موسوی و خاتمی و جریان اصلاحات حمایت میکنند... که 2تا سوال اینجا مطرح میشه

1) چرا این دشمنان قسم خورده منافع خودشان را در حمایت از از موسوی و خاتمی و جریان اصلاحات میبینند؟ مثلا چرا از احمدی نژاد و جریان اصولگرایی حمایت کنند ؟ آیا غیر ار این است که موسوی و خاتمی و اصلاحات رو تامین کننده ی حداقل قسمتی از منافعشان میدانند؟

2) میدانیم که منافع دشمنان ما با ضربه زدن به آرمانهای امام ورهبری و تضعیف جایگاه ولایت فقیه تامین میشود پس چرا تامین این منافع رو باید در حمایت از این جریان دنبال کنند؟

"حالا ممکن است بگویید ما نباید از حرف حقمون به بهانه ی حمایت دشمن بگذریم" که اینجا هم سوال مطرح میشه:

میدانیم که دشمنان این نظام در راه باطل حرکت میکنند پس آیا ممکنه کسانی که در راه باطل اند از حرف حق ما حمایت کنند؟ قطعا نه. . . پس بنابر این لابد سخن ما در جهت جریان باطل بوده است که حمایت آنها را جلب کرده. . .

حال قضاوت کنید که وقتی جریان باطل دشمنان امام و رهبری و اسلام ونظام این گونه از مدتها قبل از انتخابات تمام امکانات خود را بسیج میکنند کمک یک میلیون دلاری به سران جریان مورد حمایتشان در ایران خیلی دور از ذهن نیست

وقتیکه تویتری که در آستانه ی ور شکستگی بود و با کمک مالی هنگفت وزیر خارجه ی آمریکا 2 ماه قبل از انتخابات ایران راه دوباره اندازی میشود(بنابر اذعان خود هیلاری کلینتون در مصاحبه با یکی از شبکه های آمریکا یی)

وقتیکه انستیتو واشنگتن که صهیونیستی ترین موسسه ی حال حاضر در آمریکاست آقای عطاالله مهاجرانی( نظریه پردازوعضوارشد ستاد کروبی) رو به عنوان پژوهشگر استخدام میکنه (برای اثبات به سایت این موسسه رجوع کنید) و ایشان در جاییکه ایهود باراک وزیر جنگ اسراییل سخنرانی میکند در جمع صهیونیستها در همین موسسه سخنرانی کرده و مورد تشویق صهیونیستهای حاضر قرار میگیرد. . .

به نظر من کمک یک میلیون دلاری بسیار احتمال بالایی داره که از طریق امثال مهاجرانی ( نظریه پرداز وعضو ارشد ستاد کروبی) و حزب مشارکت(دعوت کننده ی گری سیک به ایران) و . . . به سران رسیده باشد

از لحاظ عقلی هم اگه بررسی کنیم میبینیم که جریانی که اینگونه مورد حمایت غرب قرار میگیرد و تامین کننده ی در خوشبینانه ترین حالت قسمتی از منافع غرب هم هست و آن عزم خودرا به آقای گری سیک نشان میدهد کمک مالی به آن باید خیلی بیشتر از یک میلیون دلار باشد که این کمک رو هم طبیعیه که به بنده و شما نمیدن به سران این جریان تعلق میگیرد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 17 مرداد 1389    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(تحلیلی)،     |
نظرات()