مجری برنامه دیروز، امروز، فردا در وبلاگ شخصی اش نوشت: ذوق زدگی ام را از اینکه مطهری زمان هم مشتاق دیدن برنامه دیروز، امروز، فردا بوده است،‌ پنهان نمی کنم

وحید یامین پور در وبلاگ شخصی اش از دیدار با آیت الله مصباح یزدی و انجام گفت و گو با وی مطالبی را نوشته است که بخش‌هایی از نوشته های او را در ادامه می خوانید:

*حضرت آقا چند سال پیش وقتی عطش جوان های اهل علم را دیدند بدون مقدمه فرمودند که اگر امروز علامه طباطبایی و استاد مطهری در میان شما نیستند، آقای مصباح یزدی را در یابید. اشاره ی آقا همان و ارادت ما همان.

*حدود ده سال بود که از نزدیک ندیده بودمشان. به طور آشکاری پیرتر و شکسته تر شده بودند. اما نشاط لبخند و لطافت کلام یک فیلسوف هشتاد ساله تو را زنده می کرد و به وجد می آورد. سرم را به شانه اش چسباند و در اولین کلام با لبخندی پرسید: "پس چرا برنامه تعطیل شد؟!"

*دقت و پرهیزکاری ایشان شگفت زده ام کرده بود و ترجیح دادم سکوت کنم تا از سفره تواضع و تقوای ایشان بهره ای ببرم.

*شاید اگر این عالم هشتاد ساله همچون بسیاری دیگر از حضرات، به نمازهای اول وقت و امورات مستحبی اش بیش از مسؤولیت های تاریخی اش در حمایت از ولایت اهمیت می داد، تا این اندازه مورد طعن و هتک رسانه های های فتنه گر قرار نمی گرفت. فرق است بین عبدالله ابن عمر و مالک اشتر...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 دی 1389    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(تحلیلی)،     |
نظرات()