پس از انکه تیم رسانه ای غرب در حال آموزش فنون به دام انداختن رییس جمهور زیرک ایران هستندو در  در دستورالعمل های مختلف به آنان اعلام شده كه در مصاحبه با احمدی نژاد باید آمادگی لازم را داشته باشند چرا كه رئیس جمهور ایران به بهترین نحو به فوت و فن مصاحبه های مطبوعاتی وارد است.

نگاه یک شبکه خبری به حضور ابتدایی احمدی نژاد به نیویورک  جالب توجه است.

یک پایگاه خبری آمریکایی در گزارشی اذعان داشت که رییس جمهور ایران بر خلاف بسیاری دیگر از همتایان خود با "صلابت "وارد آمریکا شده است.
                   
   
پایگاه خبری "جوانکول"در این زمینه می نویسد: با وجود مشکلاتی خارجی که احمدی نژاد با آن ها روبرو بود،وی با صلابت و اطمینان خاطر کم نظیری وارد آمریکا شد.

بر اساس این گزارش،احمدی نژاد در حالی با استواری به عنوان نماینده ایرن وارد آمریکا شد که با اتکای بر ذخایر عظیم سوخت فسیلی در برابر تحریم ها و ناسزاهای  واشنگتن ایستاده است.به واقع باید لقب کوروش کبیر را به رییس جمهور ایران داد و او را "محمود کبیر" صدا زد.

در ادامه این گزارش آمده است:ایران در منطقه نیز بر اریکه قدرت نشسته است.ایران در بین کشور های مسلمان با حسن نیت و اعمال انسان دوستانه خود و حمایت از مردم فلسطین طرفداران بسیاری دارد.ایران هم اکنون در راس اضلاع پیوند سوریه،ترکیه،لبنان، و حزب الله و حماس قرار دارد و روابط مودت آمیز و اقتصادی مناسبی را با آن ها برقرار کرده است. جمهوری اسلامی با حامد کرزی نیز روابط عالی دارد.این

در حالی است که آمریکا نشان داده است قادر به رفع مشکلات این کشور نمی باشد.
از بعد انرژی نیز ایران در واقع با تجهیز پالایشگاهای خود و افزایش تولید بنزین گام های مهمی را برداشته است و در آستانه خود کفایی در این زمینه قرار دارد.

این پایگاه خبری در خاتمه نوشت:محمود احمدی نژاد با مواضع مستحکمی به نیویورک آمده است.این تصادفی نیست که بگوییم احمدی نژاد دوران با شکوه کوروش کبیر را برای ایرانیان تجدید کرده است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 شهریور 1389    | توسط: بصیر    | طبقه بندی: سیاست(تحلیلی)،